התקנת תאורת גינה

התקנת תאורת גינה – חשיבות המקצועיות

התקנת תאורת גינה היא אמנם לא בגדר חובה, אבל היא מאוד משדרגת הן את מראה הגינה והן את איכות החיים. אז למה באמת כדאי להתקין תאורה בגינה, איזו תאורה מומלץ לבחור ואיך עושים את זה נכון? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

למה חשוב להזמין התקנת תאורת גינה?

חשוב מאוד להתקין גופי תאורה מתאימים בגינה ממספר סיבות עיקריות:

  • ניצול מלא של הגינה – כשיש לכם בית צמוד קרקע, כדאי שתוכלו ליהנות ממנו לא רק בשעות היום, אלא ברוב שעות היממה. תאורה בגינה אשר מותקנת בצורה נכונה, מאפשרת לכם לצאת החוצה ולהמשיך ליהנות מהכיף שמציעה הישיבה בגינה גם כשכבר ירדה החשיכה.
  • בטיחות של בני הבית ושל האורחים – כשאתם מחליטים לבצע התקנת תאורת גינה אתם מקטינים את הסיכויים לנפילה כשיוצאים החוצה בשעות החשיכה. הצבת גופי תאורה במקומות הנכונים – בשבילים שבגינה ולצדי החלק הארי שלה – מאפשרת לאנשים לראות מכשולים שקיימים בדרך. הדבר חשוב עוד יותר כשמדובר בבית שמתגוררים בו אנשים מבוגרים, אשר גם הראייה שלהם כבר לא מה שהיתה פעם וגם כל נפילה שלהם עלולה לגרום נזק חמור.
  • ביטחון מקסימלי – כשיש תאורה בחוץ, הסיכויים לכך שגורמים לא רצויים כגון פורצים ינסו להיכנס אל השטח הפרטי שלכם הרבה יותר קטנים. אחרי הכל, תאורה בגינה יכולה לסמל שיש מישהו בבית, ורובה הפורצים יעדיפו לחפש בית אחר, ריק מדיירים. בנוסף, אם מחליטים לבצע התקנת תאורת גינה אפשר במהלך אותה התקנה להתקין גם חיישן נפח אשר יתחבר למערכת האזעקה שלכם או יעמוד בפני עצמו וישלח לכם התראה על כל תנועה חשודה בחוץ.

התקנת תאורת גינה

איזו תאורה בוחרים?

היום יש הרבה מאוד גופי תאורה המתאימים להתקנה בגינה, ביניהם: פרוז'קטורים, דוקרני תאורה, תאורה סולארית מסוגים שונים, עמודי תאורה, גופי תאורה שקועי רצפה ועוד. בחירת גופי התאורה אשר יותקנו בגינה שלכם צריכה להתבצע רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי מיועץ תאורה, אשר יבין בדיוק איך נראה השטח וימליץ על התקנת תאורת גינה מתאימה.

לד לייט – התקנת תאורת גינה מקצועית

לד לייט מציעה מבחר גדול של גופי תאורה לגינה מכל הסוגים שקיימים היום בתחום, כמו גם שירותי התקנת תאורת גינה על ידי מתקינים מקצועיים. אתם מוזמנים להגיע אלינו, לקבל ייעוץ מקצועי ולבחור את גופי התאורה שמתאימים בדיוק לגינה שלכם. לאחר שתבחרו, הצוות המקצועי שלנו יגיע אליכם לביצוע התקנת תאורת גן מקצועית.

כשאתם בוחרים לרכוש תאורה לגינה בלד לייט, אתם מקבלים אחריות מלאה גם על גופי התאורה וגם על שירותי ההתקנה.

לקבלת מידע נוסף אודות התקנת תאורת גינה וייעוץ מקצועי לבחירת גופי התאורה לגינה הפרטית שלכם –
אתם מוזמנים להגיע לחנות, ליצור עמנו קשר טלפוני בטל'
050-2216885 או לפנות אלינו  דרך האתר.
בכל דרך שתפנו – אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.