תאורת גן היא השם הכולל לכל גופי התאורה הממוקמים מחוץ לבית, בין אם הם נמצאים בגינה ובין אם הם נמצאים במרפסת או בשביל המוליך מהשער אל דלת הבית. לבחירה של גופי תאורה לגן יש חשיבות מכרעת בעיצוב הגינה, שכן אמנם הצורך בתאורה חיצונית הוא צורך פרקטי, אבל הביצוע צריך להיות גם עיצובי.

איך בוחרים תאורת גן?

הבחירה של גופי תאורה לגן צריכה להתבסס על הפרמטרים הבאים:

תאורת גן 9התאמה לעיצוב הכללי – חשוב מאוד שהעיצוב החיצוני יתכתב בצורה טובה עם העיצוב הפנימי. אחרי הכל – הגינה היא חלק של הבית, ויהיה קצת משונה אם העיצוב שלה יהיה שונה ב-180 מעלות מהעיצוב הפנימי.

התאמה לשטח – יש גופי תאורת גן שיתאימו יותר לגינה שיש בה הרבה מאוד עצי פרי, ויש גופי תאורה שיתאימו יותר לגינה שיש בה הרבה אלמנטים עיצוביים ושיחי פרחים, ופחות עצים. בגינה שיש בה אלמנטים עיצוביים גופי התאורה צריכים להיות כאלה שיצליחו להאיר אותם באור מתאים, ואילו בגינת עצים צריך יהיה להציב גופי תאורה אשר יוצבו בצידי הגינה ויאירו את הצמחייה.

התאמה לתקציב – טווח המחירים של גופי תאורת גן הוא רחב במיוחד. אפשר להשיג גופי תאורה זולים יותר ואפשר להשיג יקרים יותר. כמובן, שגם אם בוחרים בזולים יותר חשוב לוודא שהם עומדים בכל תקני האיכות והבטיחות, על מנת שהם לא יהוו סכנה ועל מנת שתוכלו ליהנות מה לאורך זמן.

גופי תאורת גן של לד לייט 

לד לייט מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב של גופי תאורה לגן מעוצבים, בגדלים ובעיצובים שונים, ולבחור מתוכם את אלה המתאימים ביותר לעיצוב הכללי של השטח החיצוני שבבעלותכם וכמובן – לטעמכם האישי.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתרשם באופן כללי מגופי התאורה שאנחנו מציגים כאן באתר, להגיע אל אולם התצוגה שלנו ולבחור את תאורת הגן שמתאימה לגינה או למרפסת הפרטית שלכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירה, על מנת שתוכלו ליהנות מגופי תאורת גן שמתאימים בצורה מדויקת לגינה שלכם.

לקבלת מידע נוסף אודות תאורת גן – צרו עמנו קשר בטל' 050-2216885 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.