תאורת גינה - מכירת גופי תאורה והתקנה

תכנון תאורת גינה ועיצובה מחייבים חשיבה מוקדמת על הצרכים ועל השימושים השונים בגינה על-פי חלוקה לאזורים: חזית, עורף, צדדים, אזורי ישיבה ואירוח, פרגולה, משחקים, גריל, בריכה, צמחים, פרחים ועצים.

אם אתם רוצים לתכנן את תאורת הגן שלכם בצורה מקצועית שתאפשר לכם ליהנות מהגינה בכל שעות היממה –
צוות יועצי התאורה של לד לייט ישמח לעמוד לשירותכם.

לקביעת פגישת ייעוץ לתכנון מקצועי של תאורת גינה ללא התחייבות – חייגו עכשיו 050-2216885

תאורת גן כניסה לביתתכנון תאורת גינה – מ-א' ועד ת'

תכנון תאורת גן חייב להיות מותאם לתכניותיו של הגנן. אמנם, את השתילה יש לבצע רק אחרי שהוצבה תשתית חשמל בקרקע, אולם מיקום גופי התאורה יתבצע רק לאחר השתילה. זאת על מנת להבטיח שלכל הצמחייה שרציתם שתהיה בגינה שלכם אכן יהיה מקום, ועל מנת למקם את גופי התאורה כך שיאירו אותה בצורה היפה ביותר.

איך זה עובד?

מעצב תאורת גן מגיש מפרט טכני של הגופים השונים, של הזוויות השונות ושל טמפרטורת הצבע. לאחר מכן הוא עובר יחד עם הלקוח על עיצובים הבאים בחשבון במסגרת תקציבו ובסופו של דבר נותן הוראות ביצוע לחשמלאי ומלווה את העבודה בשטח עד לסיומה.

כל התורה של תאורת גינה על רגל אחת

אזורים בגן בהם נרבה לבלות יקבלו אור עדין, חם ורך עם יכולת וויסות. אזורי עבודה – גריל, בריכה, מתקני משחקים מחסן וחניה – יוארו באור שטיפה חזק ללא הצללות וללא סנוור.

לשבילים יש מספר אפשרויות – שקועי רצפה בשביל עצמו לסימונו או גופים מעוצבים בגובה נמוך בעלי מגן עליון למרכוז האור לשביל ולא יותר. חשיבות עליונה למניעת סנוור.

תאורה לצמחייה מתייחסת לסוג הצמחייה באופן פרטני: פרחים, שיחים ועצים. תאורה ממוקדת בטמפרטורת צבע ועוצמה בהתאם לסוג הצמחייה וגודלה. עצים יקבלו פנסים בעוצמה חזקה. שיחים בעוצמה פחותה וערוגות פרחים עוד פחות.

רצוי שגופי התאורה המיועדים לצמחים נמוכים יהיו ניידים בעלי דוקרן הננעץ בקרקע. הדבר מאפשר גמישות במיקום הגופים על-פי גדילה והשתנות הצמחייה עם הזמן.

כל גופי התאורה בגינה יהיו מוגני מים מחומרים עמידים ובעלי תו תקן.

רצוי מאוד להאיר את הגינה באמצעות תאורת לד – תאורת גינה כזאת לא שורפת צמחיה, בעלת אורך חיים ארוך, עמידה מאוד בפני טלטולים (רוח וגשם) ולכן בטיחותית יותר מהמקבילות לה, קלה ביותר לתחזוקה והכי חשוב – חסכנית בצריכת חשמל בזכות העובדה שהיא עובדת על מתח נמוך.

יש מבחר של אינספור גופים בגדלים, צבעים, חומרים, מרקמים ועצובים הנותן מענה לכל דרישה, רצון או פנטזיה בתכנון תאורת גן.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת יועצי תאורה מוסמכים המתמחים בתחום של תאורת גינה –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

תאורת גן מעוצבת